Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to et translation catalogue (89 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Audio
et: Heli

en: Updated
et: Uuendatud

en: file
et: fail

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: Off
et: Väljas

en: New folder
et: Uus kaust

en: Delete folder
et: Kustuta kaust

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: items
et: toodet

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Owner
et: Omanik

en: Table
et: Tabel

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Loop
et: Silmus

en: Role
et: Roll

en: Order
et: Järjestus

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Root
et: Juur

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Add file
et: Lisa fail

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Controls
et: Nupud

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Grid
et: Ruudustik

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: Videos
et: Videod

en: folder
et: kaust

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: Lock
et: Lukusta

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Remove media
et: Eemalda meediafail

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Muted
et: Vaigistatud

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks

en: Edit %type_label @label
et: Muuda %type_label @label

en: @type %label has been created.
et: @type %label on loodud.

en: @type %label has been updated.
et: @type %label on uuendatud.

en: @type: added %label.
et: @type: lisati %label.

en: @type: updated %label.
et: @type: uuendati %label.

en: Only one item can be selected. | Only @count items can be selected.
et[0]: Valida saab ainult ühe elemendi.
et[1]: Valida saab @count elementi.
