Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to sl translation catalogue (43 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: file
sl: datoteka

en: Active
sl: Aktiven

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Owner
sl: Lastnik

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Order
sl: Vrstni red

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: About
sl: O modulu

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.
