Media Folder Management (1.0.0-rc4) - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: file
ug: ھۉججەت

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Controls
ug: كونترول

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: About
ug: ھەققىدە
