Media Folders (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: file
bs: datoteka

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Permissions
bs: Dozvole
