Media Folders (1.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
