Media Folders (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Format
te: ఆకృతి

en: file
te: ఫైలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Order
te: క్రమం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి
