Media Folders (1.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: file
eo: dosiero

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Videos
eo: Filmetoj

en: Dependencies
eo: Dependecoj
