Media Folders (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: file
lv: fails

en: New folder
lv: Jauna mape

en: Delete folder
lv: Dzēst mapi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Loop
lv: Cilpa

en: Order
lv: Secība

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Grid
lv: Režģis

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par

en: folder
lv: mape

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
