Media Folders (1.0.0-rc2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Format
os: Формат
