Media Folders (1.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Audio
ca: Àudio

en: file
ca: fitxer

en: items
ca: elements

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: List view
ca: Vista en format de llista

en: Configuration
ca: Configuració

en: Loop
ca: Bucle

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Root
ca: Arrel

en: Grid
ca: Graella

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls

en: Credits
ca: Crèdits

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: @label has been removed.
ca: S'ha eliminat @label.

en: Remove media
ca: Elimina mèdia

en: Delete media
ca: Suprimeix mèdia

en: Insert selected
ca: Insereix els seleccionats

en: Show media item weights
ca: Mostra el pes dels elements multimèdia

en: The maximum number of media items have been selected.
ca: S'ha seleccionat el nombre màxim d'elements multimèdia.

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
ca[0]: Resta un element mèdia.
ca[1]: Resten @count elements mèdia.

en: Add or select media
ca: Afegeix o selecciona mitjans

en: No media items are selected.
ca: No s'ha seleccionat cap element mèdia.
