Media Folders (1.0.0-rc4) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Format
mr: रचना

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
