Media Folders (1.0.0-rc5) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།
