Media Folders (1.0.0-rc5) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: file
gl: ficheiro

en: Location
gl: Localización

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Loop
gl: Bucle

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Root
gl: Raíz

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Controls
gl: Controis

en: Grid
gl: Grella

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información

en: Videos
gl: Vídeos

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Add media
gl: Engadir media

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
gl[0]: Un elemento media restante.
gl[1]: @count elementos media restantes.

en: No media items are selected.
gl: Non se seleccionaron elementos media.
