Media Folders (1.0.0-rc5) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: file
km: ឯកសារ​

en: Location
km: ទីតាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Order
km: លំដាប់

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: About
km: អំពី
