Media Folders (1.0.0-rc5) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: file
ne: फ़ाइल

en: Location
ne: स्थान

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Dependencies
ne: आश्रित
