Media Folders (1.0.0-rc5) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Audio
oc: Àudio

en: file
oc: fichièr

en: Location
oc: Emplaçament

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Loop
oc: Bocla

en: Order
oc: Òrdre

en: Folders
oc: Dorsièrs

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Sort by
oc: Triar per

en: Root
oc: Raiç

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Grid
oc: Grasilha

en: About
oc: A prepaus

en: Credits
oc: Crèdits
