Media Folders (1.0.0-rc6) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Size
cy: Maint

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Format
cy: Fformat

en: file
cy: ffeil

en: Location
cy: Lleoliad

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Order
cy: Trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Root
cy: Gwreiddyn

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Installation
cy: Gosodiad
