Media Folders (1.0.0-rc6) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: file
nn: fil

en: Location
nn: Stad

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Search results
nn: Søkeresultat
