Media Folders (1.0.0-rc6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: file
ta: கோப்பு

en: Location
ta: இடம்
