Media Folders (1.0.0-rc6) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Audio
ur: آڈیو

en: file
ur: فائل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Dependencies
ur: احتیاجات
