Media Folders (1.0.0-rc7) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Location
ku: شوێن

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Order
ku: ڕیز

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: About
ku: دەربارە
