Media Folders (1.0.0-rc7) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Grid
ps: ځاليز

en: About
ps: په اړه
