Media Folders (1.0.0-rc7) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: file
sr: фајл

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
