Media Folders (1.0.0) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Location
bn: অবস্থান

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Order
bn: ক্রম

en: About
bn: সম্পর্কে
