Media Folders (1.0.0) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Size
ta: அளவு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: file
ta: கோப்பு

en: Location
ta: இடம்

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Order
ta: வரிசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Extension
ta: நீட்சி

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி
