Media Folders (1.0.1) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Format
ast: Formatu

en: file
ast: ficheru

en: Location
ast: Llugar

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Order
ast: Orde

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
