Media Folders (1.0.1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: file
sq: skedar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Revisions
sq: Revizione

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: About
sq: Informacione
