Media Folders (1.0.2) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Format
ar: التنسيق

en: Audio
ar: الصوت

en: Files
ar: الملفات

en: file
ar: ملف

en: Location
ar: الموضع

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: List view
ar: عرض بالقائمة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Loop
ar: حلقة

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Grid
ar: شبكة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Extension
ar: امتداد

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ar: يظهر العنوان عندما يمر سهم الماوس فوق الصورة.
