Media Fotoweb (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: File
sl: Datoteka

en: Image
sl: Slika

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu
