Media Fotoweb (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: File
fa: فایل

en: Image
fa: تصویر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره
