Media Fotoweb (2.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: File
uk: Файл

en: Image
uk: Зображення

en: Filename
uk: Назва файла

en: Created
uk: Створено

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Preview image
uk: Ескіз зображення

en: Authentication type
uk: Тип автентифікації
