Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Filename
it: Nome file

en: Created
it: Creato

en: Original image
it: Immagine originale

en: Height
it: Altezza

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Preview image
it: Anteprima immagine
