Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە
