Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: File
hr: Datoteka

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: About
hr: Opis
