Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី
