Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: File
ps: دوتنه

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
