Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: File
ast: Ficheru

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: Height
ast: Altu
