Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད
