Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: File
fr: Fichier

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Created
fr: Créé

en: Original image
fr: Image originale

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Preview image
fr: Prévisualiser l'image
