Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա
