Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: File
jv: Berkas

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Created
jv: Digawé

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Height
jv: Dhuwuré

en: About
jv: Ngenani
