Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha4) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gd: Cuir

en: File
gd: Faidhle

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: Created
gd: Air a chruthachadh

en: Original image
gd: An dealbh tùsail

en: Height
gd: Àirde

en: Media
gd: Meadhanan
