Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Filename
az: Fayl adı

en: Created
az: Yaradıldı

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Preview image
az: Şəklin önizləməsi
