Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Submit
he: שלח

en: File
he: קובץ

en: Image
he: תמונה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Created
he: נוצר

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Preview image
he: תצוגה מקדימה לתמונה
