Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: File
tr: Dosya

en: Image
tr: Resim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Preview image
tr: Görseli önizle
