Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: File
pt: Arquivo

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Created
pt: Criado

en: Original image
pt: Imagem original

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Preview image
pt: Pré-visualizar imagem
