Create Media from Images (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: File Size
pt: Tamanho do ficheiro

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: File ID
pt: ID do ficheiro

en: Media Name
pt: Nome do media
