Create Media from Images (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: File Size
de: Dateigröße

en: Filename
de: Dateiname

en: Statistics
de: Statistiken

en: File ID
de: Datei-ID

en: Media
de: Medien

en: Media ID
de: Medien-ID

en: Media Name
de: Medienname
