Create Media from Images (1.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Filename
cs: Název souboru

en: Status:
cs: Stav:

en: File ID
cs: ID souboru

en: Media
cs: Média

en: Media Name
cs: Název
