Create Media from Images (1.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: File ID
el: ID αρχείου

en: Media
el: Μέσα
